VERSLO KLIENTAMS

Paslaugos:

Atstovaujame klientų interesus santykiuose su jų veiklos partneriais, valstybės įstaigose, ikiteisminėse institucijose, teismuose; rengiame procesinius ir kitus teisinius dokumentus; konsultuojame.

Veiklos sritys:

Ginčai su valstybės institucijomis, inspekcijomis: nepagrįsti biurokratiniai reikalavimai, veiklos patikrinimai, veiklą apsunkinantis inspektavimas, kiti verslo santykiai su veiklos priežiūrą vykdančiomis tarnybomis ir kt. Plačiau..

Sutarčių teisė, teisinių dokumentų rengimas: įmonių veiklos dokumentai, skolininkų ir kreditorių santykiai, atsiskaitymai, paslaugų teikimas ir kokybė ir kt. Plačiau..

Žemės ginčai, teritorijų planavimas ir statybos: žemės valdymas ir naudojimas, sklypų ribos, teritorijų planavimo dokumentai, statinių įteisinimas ir kt.

 

 

 

Vertybės, garantijos:

|  Profesionalumas  |  Etiškumas  |  Lojalumas  |  Konfidencialumas  |  Žalos atlyginimo garantija  |
Profesionalumas: parenkame geriausiai Jūsų situacijai tinkančias, efektyviausiai ir ekonomiškiausiai Jūsų teises ir interesus apginančias priemones, siūlome alternatyvas, siekiame greito ir teisingo problemos, ginčo ar bylos išsprendimo, pažeisto teisingumo atstatymo.
Etiškumas: užtikriname pagarbą visiems proceso dalyviams.
Lojalumas: neatstovaujame kitos pusės, laikomės advokatui privalomos nuostatos vengti interesų konflikto.
Konfidencialumas: saugome informaciją apie Jus ir Jūsų pateiktus duomenis kaip profesinę paslaptį, neatskleidžiame jos tretiesiems asmenims.
Žalos atlyginimo garantija: esame apsidraudę advokato profesiniu civilinės atsakomybės draudimu ir civilinės atsakomybės už žalą, padarytą patikėtam turtui, draudimu.