PRIVATIEMS KLIENTAMS

Paslaugos:

Atstovaujame klientų interesus privačiuose santykiuose, valstybės įstaigose, ikiteisminėse institucijose, teismuose; rengiame procesinius ir kitus teisinius dokumentus; konsultuojame.

Veiklos sritys:

Šeimos bylos: skyrybos, vaikų išlaikymas, vaikų gyvenamoji vieta ir bendravimas su vaikais, turto padalijimas, tėvystės (motinystės) nustatymas ar nuginčijimas, ikivedybinės ir povedybinės sutartys ir kt.  Plačiau…

Turtiniai civiliniai santykiai: skolininkų ir kreditorių santykiai, atsiskaitymai, paslaugų kokybė ir kt. Plačiau…

Žemės ginčai: žemės valdymas ir naudojimas, nuosavybės teisių atkūrimas, paveldėjimas, sklypų ribos, statinių įteisinimas ir kt. Plačiau…

 

 

Vertybės, garantijos:

|  Profesionalumas  |  Etiškumas  |  Lojalumas  |  Konfidencialumas  |  Žalos atlyginimo garantija  |
Profesionalumas: parenkame geriausiai Jūsų situacijai tinkančias, efektyviausiai ir ekonomiškiausiai Jūsų teises ir interesus apginančias priemones, siūlome alternatyvas, siekiame greito ir teisingo problemos, ginčo ar bylos išsprendimo, pažeisto teisingumo atstatymo.
Etiškumas: užtikriname pagarbą visiems proceso dalyviams.
Lojalumas: neatstovaujame kitos pusės, laikomės advokatui privalomos nuostatos vengti interesų konflikto.
Konfidencialumas: saugome informaciją apie Jus ir Jūsų pateiktus duomenis kaip profesinę paslaptį, neatskleidžiame jos tretiesiems asmenims.
Žalos atlyginimo garantija: esame apsidraudę advokato profesiniu civilinės atsakomybės draudimu ir civilinės atsakomybės už žalą, padarytą patikėtam turtui, draudimu.